▶Chipset avanse pou ekonomize batri disponib sèlman nan Texas Instrument; konsomasyon ki ba
▶Ekspozisyon E-Ink ak disponib jiska twa koulè Nwa ak Blan ak Wouj oswa Nwa ak Blan ak Wouj
▶Kominikasyon san fil 2-fason ant sistèm ou an ak ekran an
▶Aktive plizyè lang, Kapab montre enfòmasyon konplèks
▶Layout ak kontni personnalisable
▶LED k ap flache pou raple endikatè a
▶Sipòte pa tèt tab ak adaptè
▶Fasil pou enstale, entegre ak kenbe
Platfòm kontwòl santralize EATACCN nan nwaj la pou mete ajou epi desine modèl etikèt yo, sipòte anviwònman orè, chanjman an gwo, ak POS/ERP ki konekte pa API.
Pwotokòl san fil nou an itilize mwens enèji paske li entelijan nan tan epi li itilize eleman kle enfrastrikti ESL magazen konekte a, sa ki pèmèt détaillants yo konekte dirèkteman ak kliyan yo nan moman desizyon an. Etikèt etajè elektwonik nou yo disponib ak LED oswa san LED.
| Gwosè ekran | 7.5 pous |
| Pwa | 201 gram |
| Aparans | Pwoteksyon ankadreman |
| Chipset | Enstriman Texas |
| Materyèl | ABS |
| Dimansyon Total | 183 * 118 * 11.2 / 7.2 * 4.65 * 0.44 pous |
| OPERASYON | |
| Tanperati Operasyon | 0-40°C |
| Dire lavi batri a | 5-10 ane (2-4 mizajou pa jou) |
| Batri | CR2450*4ea (Pil Ranplasabl) |
| Pouvwa | 0.1W |
*Dire batri a depann de frekans mizajou yo
| AFICHAJ | |
| Zòn Ekspozisyon | 162.6x97.3mm/7.5 pous |
| Koulè ekspozisyon an | Nwa & Blan & Wouj / Nwa & Blan & Jòn |
| Mòd Ekspozisyon | Ekspozisyon Matris Pwen |
| Rezolisyon | 640 × 384 piksèl |
| DPI | 183 |
| Prèv dlo | IP54 |
| Limyè ki ap dirije | 7 koulè LED |
| Ang Vizyon | > 170° |
| Lè Rafrechisman an | 16 segonn |
| Konsomasyon enèji nan rafrechisman | 8 mA |
| Lang | Plizyè Lang Disponib |
Amelyore jesyon envantè
Etikèt elektwonik sou etajè yo kapab ede détayan yo pi byen swiv envantè a tou. Lè yo otomatize pwosesis etikèt la, détayan yo ka byen vit mete ajou enfòmasyon sou envantè a an tan reyèl, sa ki pèmèt yo pran desizyon enfòme sou reapwovizyonman ak kòmand. Fonksyonalite sa a ede détayan yo evite twòp pwodui oswa pa gen ase machandiz, sa ki ekonomize tan ak lajan alontèm.
Ogmante maj pwofi yo
Finalman, youn nan avantaj ki pi enpòtan etikèt elektwonik sou etajè yo se potansyèl pou ogmante maj pwofi yo. Lè yo diminye erè nan pri, ogmante efikasite epi bay yon pi bon eksperyans kliyan, etikèt elektwonik sou etajè yo ka ede détaillants yo ogmante lavant epi redwi depans yo. Konbinezon sa a ka mennen nan maj pwofi ki pi wo, ki enpòtan pou dirabilite ak siksè alontèm.