▶Chipset avanse pou ekonomize batri disponib sèlman nan Texas Instrument; konsomasyon ki ba
▶Ekspozisyon E-Ink epi disponib jiska twa oswa kat koulè Nwa ak Blan ak Wouj oswa Nwa ak Blan ak Wouj/Y
▶Kominikasyon san fil 2-fason ant sistèm ou an ak ekran an
▶Aktive plizyè lang, Kapab montre enfòmasyon konplèks
▶Sèvis pou mete an plas ak etiktaj kontni personnalisable (OEM ak ODM)
▶LED k ap flache pou raple endikatè a
▶Sipòte pa tèt tab ak adaptè
▶Fasil pou enstale, entegre ak kenbe
Platfòm kontwòl santralize EATACCN nan nwaj la pèmèt ou mete ajou epi desine modèl etikèt yo, ki sipòte fiksasyon orè, chanjman pri an gwo, ak entegrasyon API ak sistèm POS/ERP ou a.
Pwotokòl san fil nou an itilize mwens enèji gras a teknoloji inovatè li a epi li itilize eleman kle enfrastrikti ESL magazen konekte a, sa ki pèmèt détaillants yo konekte dirèkteman ak kliyan yo nan moman desizyon an. Etikèt etajè elektwonik nou yo disponib ak LED oswa san LED selon demann ou an.
ESPESIFIKASYON JENERAL
| Gwosè ekran | 2.66 pous |
| Pwa | 38 gram |
| Aparans | Pwoteksyon ankadreman |
| Chipset | Enstriman Texas |
| Materyèl | ABS |
| Dimansyon Total | 90.7 × 42.8 * 11.2mm |
| OPERASYON | |
| Tanperati Operasyon | 0-40°C |
| Dire lavi batri a | 5-10 ane (2-4 mizajou pa jou) |
| Batri | CR2450*2ea (Pil Ranplasabl) |
| Pouvwa | 0.1W |
*Dire batri a depann de frekans mizajou yo
| AFICHAJ | |
| Zòn Ekspozisyon | 59.5x30.1mm/2.66 pous |
| Koulè ekspozisyon an | Nwa & Blan & Wouj / Nwa & Blan & Jòn |
| Mòd Ekspozisyon | Ekspozisyon Matris Pwen |
| Rezolisyon | 250 × 122 piksèl |
| DPI | 183 |
| Prèv dlo | IP54 |
| Limyè ki ap dirije | 7 koulè LED |
| Ang Vizyon | > 170° |
| Lè Rafrechisman an | 16 segonn |
| Konsomasyon enèji nan rafrechisman | 8 mA |
| Lang | Plizyè Lang Disponib |
Li enpòtan anpil pou nou toujou ap avanse nan anviwònman komès jodi a, e souvan pou nou fè sa, nou bezwen solisyon teknolojik inovatè. Youn nan pwogrè ki pi enteresan nan dènye ane yo se etikèt elektwonik sou etajè magazen yo (ESL), yon solisyon dijital ki ranplase etikèt papye tradisyonèl yo sou etajè magazen yo. Nan atik sa a, nou pral eksplore anpil avantaj etikèt elektwonik sou etajè yo ak kijan y ap chanje endistri komès la.
1. Amelyore presizyon
Youn nan prensipal avantaj etikèt elektwonik sou etajè yo se yo bay plis presizyon, sa ki ede elimine erè ki asosye ak etikèt manyèl. Pa egzanp, erè imen souvan mennen nan prix ki pa kòrèk, sa ki lakòz kliyan desevwa ak pèt revni. Avèk etikèt elektwonik sou etajè yo, détayan yo ka mete pri ak lòt enfòmasyon ajou an tan reyèl, pou asire ke tout bagay egzak epi ajou.
2. Amelyore efikasite
Yon lòt avantaj enpòtan etikèt etajè elektwonik yo se yo ofri pi gwo efikasite. Nan yon anviwònman komès tradisyonèl, anplwaye yo dwe pase plizyè èdtan ap ranplase etikèt papye yo manyèlman, sa ki pran anpil tan epi ki gen tandans fè erè. Men, avèk etikèt etajè elektwonik yo, pwosesis sa a otomatize, sa ki ekonomize tan ki gen anpil valè epi senplifye tout pwosesis la.