▶Kominike ak inite ESL yo otomatikman nan konfigirasyon inisyal la
▶Kominikasyon bidireksyonèl gwo vitès
▶Enstalasyon senp, branche epi itilize. Gwo kapasite ak pwoteksyon laj.
| Espesifikasyon Jeneral | |
| Modèl | YAP-01 |
| Frekans | 2.4GHz-5GHz |
| Vòltaj k ap travay | 4.8-5.5V |
| Pwotokòl | Zigbee (prive) |
| Chipset | Enstriman Texas |
| Materyèl | ABS |
| Dimansyon total (mm) | 178 * 38 * 20mm |
| Operasyonèl | |
| Tanperati Operasyon | 0-50⁰C |
| Vitès Wifi | 1167Mbps |
| Kouvèti andedan kay la | 30-40 mèt |
| POE | Sipò |