▶Chipset avanse pou ekonomize batri disponib sèlman nan Texas Instrument; konsomasyon ki ba
▶Ekspozisyon E-Ink ak disponib jiska twa koulèNwa ak Blan/R oubyen Nwa ak Blan/R
▶Kominikasyon san fil 2-fason ant sistèm ou an ak ekran an
▶Aktive plizyè lang, Kapab montre enfòmasyon konplèks
▶Layout ak kontni personnalisable
▶LED k ap flache pou raple endikatè a
▶Sipòte pa tèt tab ak adaptè
▶Fasil pou enstale, entegre ak kenbe
Platfòm kontwòl santralize EATACCN nan nwaj la pou mete ajou epi desine modèl etikèt yo, sipòte anviwònman orè, chanjman an gwo, ak POS/ERP ki konekte pa API.
Pwotokòl san fil nou an itilize mwens enèji paske li entelijan nan tan epi li itilize eleman kle enfrastrikti ESL magazen konekte a, sa ki pèmèt détaillants yo konekte dirèkteman ak kliyan yo nan moman desizyon an. Etikèt etajè elektwonik nou yo disponib ak LED oswa san LED.
ESPESIFIKASYON JENERAL
| Gwosè ekran | 4.2 pous |
| Pwa | 83 gram |
| Aparans | Pwoteksyon ankadreman |
| Chipset | Enstriman Texas |
| Materyèl | ABS |
| Dimansyon Total | 118 * 83.8 * 11.2mm / 4.65 * 3.3 * 0.44 pous |
| OPERASYON | |
| Tanperati Operasyon | 0-40°C |
| Dire lavi batri a | 5-10 ane (2-4 mizajou pa jou) |
| Batri | CR2450*3ea (Pil Ranplasabl) |
| Pouvwa | 0.1W |
*Dire batri a depann de frekans mizajou yo
| AFICHAJ | |
| Zòn Ekspozisyon | 84.2x63mm/4.2 pous |
| Koulè ekspozisyon an | Nwa & Blan & Wouj / Nwa & Blan & Jòn |
| Mòd Ekspozisyon | Ekspozisyon Matris Pwen |
| Rezolisyon | 400 × 300 piksèl |
| DPI | 183 |
| Prèv dlo | IP54 |
| Limyè ki ap dirije | Okenn |
| Ang Vizyon | > 170° |
| Lè Rafrechisman an | 16 segonn |
| Konsomasyon enèji nan rafrechisman | 8 mA |
| Lang | Plizyè Lang Disponib |
Pandan endistri komès an detay la ap kontinye evolye, etikèt elektwonik sou etajè yo vin tounen yon zouti enpòtan pou jere envantè epi bay kliyan enfòmasyon sou pri. Etikèt elektwonik sou etajè yo, ke yo rele tou ESL, se ekspozisyon dijital ki ranplase etikèt papye tradisyonèl yo sou etajè magazen yo. Ekspozisyon yo mete ajou otomatikman sou rezo san fil la, sa ki elimine nesesite pou chanje pri yo manyèlman. Pandan ke etikèt elektwonik sou etajè yo se yon zouti pwisan, tankou nenpòt teknoloji, yo bezwen antretyen pou asire yo fonksyone byen.
Antretyen etikèt etajè elektwonik yo enpòtan anpil pou asire presizyon ak fyab yo. ESL yo trè sansib epi yo mande bon swen ak manipilasyon pou asire yo fonksyone byen. Travay antretyen woutin yo enkli netwaye monitè a epi asire w ke ekipman pou pouvwa a ap fonksyone byen. ESL yo gen tandans pou yo reyur, sa ki ka afekte fonksyonalite ekran an, kidonk li enpòtan pou manyen yo avèk prekosyon.
Finalman, lè w ap antreteni etikèt etajè elektwonik yo, li enperatif pou gen yon plan sekou an ka ta gen yon pann kouran oswa lòt evènman sanzatann. Sa ka gen ladan pil sekou oswa sous kouran sekou tankou dèlko pou chak ekspozisyon.
An konklizyon, etikèt elektwonik pou etajè yo se yon zouti pwisan pou jere envantè epi bay kliyan enfòmasyon sou pri. Sepandan, yo bezwen bon antretyen pou asire yo kontinye fonksyone byen. Lè biznis yo swiv konsèy sa yo, yo ka kenbe etikèt elektwonik pou etajè yo an bon eta, minimize risk erè epi maksimize benefis yo bay kliyan ak anplwaye yo.