▶Chipset avanse pou ekonomize batri disponib sèlman nan Texas Instrument; konsomasyon ki ba
▶Ekspozisyon E-Ink ak disponib jiska twa koulèNwa ak Blan/R oubyen Nwa ak Blan/R
▶Kominikasyon san fil 2-fason ant sistèm ou an ak ekran an
▶Aktive plizyè lang, Kapab montre enfòmasyon konplèks
▶Layout ak kontni personnalisable
▶LED k ap flache pou raple endikatè a
▶Sipòte pa tèt tab ak adaptè
▶Fasil pou enstale, entegre ak kenbe
Platfòm kontwòl santralize EATACCN nan nwaj la pou mete ajou epi desine modèl etikèt yo, sipòte anviwònman orè, chanjman an gwo, ak POS/ERP ki konekte pa API.
Pwotokòl san fil nou an itilize mwens enèji paske li entelijan nan tan epi li itilize eleman kle enfrastrikti ESL magazen konekte a, sa ki pèmèt détaillants yo konekte dirèkteman ak kliyan yo nan moman desizyon an. Etikèt etajè elektwonik nou yo disponib ak LED oswa san LED.
ESPESIFIKASYON JENERAL
| Gwosè ekran | 2.13 pous |
| Pwa | 32 gram |
| Aparans | Pwoteksyon ankadreman |
| Chipset | Enstriman Texas |
| Materyèl | ABS |
| Dimansyon Total | 71 * 34.5 * 11.2 / 2.79 * 1.36 * 0.44 pous |
| OPERASYON | |
| Tanperati Operasyon | 0-40°C |
| Dire lavi batri a | 5-10 ane (2-4 mizajou pa jou) |
| Batri | CR2450*2ea (Pil Ranplasabl) |
| Pouvwa | 0.1W |
*Dire batri a depann de frekans mizajou yo
| AFICHAJ | |
| Zòn Ekspozisyon | 48x23.1mm/2.13 pous |
| Koulè ekspozisyon an | Nwa & Blan & Wouj / Nwa & Blan & Jòn |
| Mòd Ekspozisyon | Ekspozisyon Matris Pwen |
| Rezolisyon | 250 × 122 piksèl |
| DPI | 183 |
| Prèv dlo | IP54 |
| Limyè ki ap dirije | 7 koulè LED |
| Ang Vizyon | > 170° |
| Lè Rafrechisman an | 16 segonn |
| Konsomasyon enèji nan rafrechisman | 8 mA |
| Lang | Plizyè Lang Disponib |
Pi bon eksperyans kliyan
Komèsan ki gen plis siksè yo konnen ke bay yon eksperyans kliyan eksepsyonèl se kle pou ogmante lavant yo epi bati fidelite mak la. Etikèt elektwonik sou etajè yo jwe yon wòl vital nan sa a lè yo amelyore eksperyans kliyan an nan plizyè fason. Pa egzanp, kliyan yo ka fasilman li pri ak detay pwodwi yo, sa ki ka ede yo pran desizyon acha enfòme. Anplis de sa, etikèt elektwonik sou etajè yo ka bay enfòmasyon enpòtan sou pwodwi a, tankou disponiblite, engredyan, ak enfòmasyon nitrisyonèl, pou ede kliyan yo fè chwa acha enfòme.
Ekonomi sou pri
Etikèt elektwonik sou etajè yo kapab ofri tou ekonomi enpòtan sou long tèm. Piske etikèt yo otomatik, yo mande mwens travay pase etikèt papye tradisyonèl yo. Sa vle di détaillants yo ka ekonomize sou depans travay pandan y ap diminye gaspiyaj ki asosye ak etikèt papye yo. Anplis de sa, etikèt elektwonik sou etajè yo bay pri egzat, sa ki ka diminye posiblite pèt akòz erè pri.
Pi gwo fleksibilite
Yon lòt gwo avantaj etikèt elektwonik sou etajè yo se fleksibilite yo ofri. Komèsan yo ka fasilman chanje pri oswa enfòmasyon sou pwodwi yo jan sa nesesè, sa ki patikilyèman itil pandan sezon pik la oswa lavant jou ferye yo. Kapasite sa a pèmèt komèsan yo reyaji pi vit a kondisyon mache yo, ogmante lavant ak pwofi.
Antretyen etikèt etajè elektwonik yo enpòtan anpil pou asire presizyon ak fyab yo. ESL yo trè sansib epi yo mande bon swen ak manipilasyon pou asire yo fonksyone byen. Travay antretyen woutin yo enkli netwaye monitè a epi asire w ke ekipman pou pouvwa a ap fonksyone byen. ESL yo gen tandans pou yo reyur, sa ki ka afekte fonksyonalite ekran an, kidonk li enpòtan pou manyen yo avèk prekosyon.
Lojisyèl la dwe mete ajou regilyèman pou asire ke ekspozisyon yo reflete enfòmasyon sou pri ak nivo stok yo avèk presizyon. Lojisyèl la kontwole tou lòt fonksyon enpòtan, tankou lè pri yo chanje, kidonk li enpòtan pou kenbe l ajou.