▶Chipset avanse pou ekonomize batri disponib sèlman nan Texas Instrument; konsomasyon ki ba
▶Ekspozisyon E-Ink epi disponib jiska twa oswa kat koulè Nwa ak Blan ak Wouj oswa Nwa ak Blan ak Wouj/Y
▶Kominikasyon san fil 2-fason ant sistèm ou an ak ekran an
▶Aktive plizyè lang, Kapab montre enfòmasyon konplèks
▶Sèvis pou mete an plas ak etiktaj kontni personnalisable (OEM ak ODM)
▶LED k ap flache pou raple endikatè a
▶Sipòte pa tèt tab ak adaptè
▶Fasil pou enstale, entegre ak kenbe
Platfòm kontwòl santralize EATACCN nan nwaj la pèmèt ou mete ajou epi desine modèl etikèt yo, ki sipòte fiksasyon orè, chanjman pri an gwo, ak entegrasyon API ak sistèm POS/ERP ou a.
Pwotokòl san fil nou an itilize mwens enèji gras a teknoloji inovatè li a epi li itilize eleman kle enfrastrikti ESL magazen konekte a, sa ki pèmèt détaillants yo konekte dirèkteman ak kliyan yo nan moman desizyon an. Etikèt etajè elektwonik nou yo disponib ak LED oswa san LED selon demann ou an.
ESPESIFIKASYON JENERAL
| Gwosè ekran | 2.13 pous |
| Pwa | 33 gram |
| Aparans | Pwoteksyon ankadreman |
| Chipset | Enstriman Texas |
| Materyèl | ABS |
| Dimansyon Total | 72.8 * 34.5 * 13mm / 2.86 * 1.36 * 0.51 pous |
| OPERASYON | |
| Tanperati Operasyon | 0-40°C |
| Dire lavi batri a | 5-10 ane (2-4 mizajou pa jou) |
| Batri | CR2450*2ea (Pil Ranplasabl) |
| Pouvwa | 0.1W |
*Dire batri a depann de frekans mizajou yo
| AFICHAJ | |
| Zòn Ekspozisyon | 48x23.1mm/2.13 pous |
| Koulè ekspozisyon an | Nwa & Blan & Wouj / Nwa & Blan & Jòn |
| Mòd Ekspozisyon | Ekspozisyon Matris Pwen |
| Rezolisyon | 250 × 122 piksèl |
| DPI | 183 |
| Prèv dlo | IP53 |
| Limyè ki ap dirije | Okenn |
| Ang Vizyon | > 170° |
| Lè Rafrechisman an | 16 segonn |
| Konsomasyon enèji nan rafrechisman | 8 mA |
| Lang | Plizyè Lang Disponib |
Li enpòtan anpil pou nou toujou ap avanse nan anviwònman komès jodi a, e souvan pou nou fè sa, nou bezwen solisyon teknolojik inovatè. Youn nan pwogrè ki pi enteresan nan dènye ane yo se etikèt elektwonik sou etajè magazen yo (ESL), yon solisyon dijital ki ranplase etikèt papye tradisyonèl yo sou etajè magazen yo. Nan atik sa a, nou pral eksplore anpil avantaj etikèt elektwonik sou etajè yo ak kijan y ap chanje endistri komès la.
Komèsan ki gen plis siksè yo konnen ke bay yon eksperyans kliyan eksepsyonèl se kle pou ogmante lavant yo epi bati fidelite mak la. Etikèt elektwonik sou etajè yo jwe yon wòl vital nan sa a lè yo amelyore eksperyans kliyan an nan plizyè fason. Pa egzanp, kliyan yo ka fasilman li pri ak detay pwodwi yo, sa ki ka ede yo pran desizyon acha enfòme. Anplis de sa, etikèt elektwonik sou etajè yo ka bay enfòmasyon enpòtan sou pwodwi a, tankou disponiblite, engredyan, ak enfòmasyon nitrisyonèl, pou ede kliyan yo fè chwa acha enfòme.
An konklizyon, etikèt elektwonik pou etajè yo ofri anpil avantaj pou détayan tout kalite ak tout gwosè. Soti nan amelyorasyon presizyon ak efikasite rive nan ekonomize depans ak ogmante maj pwofi, etikèt elektwonik pou etajè yo se yon solisyon lavant an detay pwisan ki ka ede transfòme nenpòt biznis. Lè yo rekonèt anpil benefis teknoloji inovatè sa a, détayan yo ka rete devan epi kontinye pwospere nan yon anviwònman lavant an detay rapid e ki toujou ap chanje.