Apwopriye pou senaryo ekleraj konplèks.
Pousantaj presizyon an se 98% pou yon sèn andedan kay la nòmal.
Ang vizyon jiska 100° Orizontal × 75° Vètikal.
Depo entegre (EMMC) Sipòte depo offline, Sipòte ANR (Done Otomatik Rezo Replenishment).
Sipòte ekipman pou pouvwa POE.
Sipòte IP estatik ak DHCP.
Aplikab nan divès konplèks komèsyal, makèt, magazen ak lòt kote.
| Modèl | PC5 |
| Paramèt debaz yo | |
| Capteur Imaj | Capteur CMOS 1/4" |
| Rezolisyon | 640 * 400 @ 25fps |
| Vitès imaj | 1~25fps |
| Ang Vizyon | 100°Orizontal × 75°Vètikal |
| Fonksyon | |
| Enstale Fason | Enstalasyon plafon/levage |
| Wotè enstalasyon an | 2.3m ~ 6m |
| Deteksyon Ranje | 1.3m ~ 5.5m |
| Karakteristik Sistèm | Algorit entelijan analiz videyo entegre, sipòte estatistik an tan reyèl sou kantite pasaje k ap antre ak sòti nan zòn nan, ka eskli background nan, limyè, lonbraj, kabwa acha ak lòt bagay. |
| Presizyon | ≧98% |
| Sovgad | Depo Flash devan, jiska 30 jou, ANR |
| Pwotokòl Rezo | IPv4, TCP, UDP, DHCP, RTP, RTSP, DNS, DDNS, NTP, FTPP, HTTP |
| Entèfas | |
| Etènèt | 1 × RJ45, 1000Base-TX |
| Pò pouvwa | 1 × DC 5.5 x 2.1mm |
| Anviwònman | |
| Tanperati Operasyon | 0℃ ~ 45℃ |
| Imidite Operasyonèl | 20% ~ 80% |
| Pouvwa | DC12V±10%, pa pi wo pase 12V |
| Konsomasyon enèji | ≤7.2W |
| Mekanik | |
| Pwa | 0.3Kg (Pake enkli) |
| Dimansyon | 135mm x 65mm x 40mm |
| Enstalasyon | Enstalasyon twati |
| Wotè enstalasyon | Lajè kouvèti a |
| 2.3 mèt | 1.3 mèt |
| 2.5 mèt | 1.7 mèt |
| 3.0 mèt | 2.9 mèt |
| 3.5 mèt | 4.1m |
| 4m ~ 6m | 5.5 mèt |
Espas piblik: Yo itilize kontè demografik nan espas piblik tankou pak, plaj ak atraksyon touristik pou kontwole trafik vizitè yo epi amelyore sekirite. Done sa yo ka itilize pou idantifye danje potansyèl yo epi reponn rapidman a ijans.
Estad ak lokal evènman yo: Estad ak lokal evènman yo itilize kontè popilasyon pou swiv prezans epi optimize jesyon foul moun. Done sa yo ka itilize pou amelyore sekirite, diminye tan datant epi amelyore eksperyans vizitè yo.
An jeneral, demograf yo se zouti ki gen anpil valè pou biznis, òganizasyon ak gouvènman yo kolekte done an tan reyèl sou popilasyon yon zòn espesifik. Avèk vitès, presizyon ak efikasite yo, kontè popilasyon yo ka bay enfòmasyon enpòtan ki ka itilize pou amelyore pwodiktivite, sekirite ak eksperyans kliyan. Si w ap chèche amelyore operasyon biznis ou, konsidere aplike kontè popilasyon jodi a.